Снимка: Live.varna.bg Два училищни отбора участваха във футболния турнир, част от

...

Учениците на СУ „Св. Климент Охридски“ станаха шампиони по футбол

Снимка: Live.varna.bg

Два учебни тима участваха във футболния шампионат, част от Общинските училищен игри 2018/2019 година, който се организира в състезателен комплекс „ Локомотив “ и в Технически университет, оповестиха от дирекция „ Спорт “ към Община Варна.

Във финалната четворка се получиха оспорвани мачове, някои от които приключиха и след осъществяване на дузпи.

Шампиони в надпреварата станаха учениците от СУ „ Св. Климент Охридски “, следвани от връстниците си от ОУ „ Св. Св. Кирил и Методий “, а на трето място се класира отборът на ОУ „ Васил Априлов “.

Всички призьори получиха купи, медали, футболни топки и грамоти. Победителят в конкуренцията продължава да се състезава за Варна в регионалните надпревари, които ще се проведат напролет.

През почивните дни не престават конкуренциите в Общинските училищен игри по волейбол, баскетбол и футбол.

Източник: petel.bg